Warunki korzystania z komunikacji drogą elektroniczną

Klikając przycisk “WYŚLIJ FORMULARZ” w formularzu kontaktowym akceptujesz warunki korzystania zapisane poniżej. Przesyłając informacje drogą elektroniczną akceptujesz warunki zapisane poniżej.

Informacje przesyłane drogą elektroniczną są poufne i nie są udostępnianie osobą trzecim. Dostęp do informacji przesyłanych drogą elektroniczną ma upoważnieni pracownicy kliniki.

Komunikacja za pośrednictwem naszej strony internetowej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej nie jest szyfrowana i może nie być bezpieczna. Korzystanie z Internetu lub poczty elektronicznej jest wyłącznie dla wygody, a stosujący je, bierze na siebie ryzyko nieautoryzowanego użycia.

Przesyłając do nas zdjęcia za pomocą formularza kontaktowego lub za pomocą e-mail zalecamy przysyłanie zdjęć wykonanych bez widocznej twarzy (chyba że dotyczy zabiegu dotyczącego twarzy).

Przesyłanie zdjęć ma jedynie ułatwić kontakt pacjenta z kliniką, a by móc przekazać
informację o możliwość wykonania zabiegu oraz potwierdzeniu ceny zabiegu.

Informacje przekazane drogą elektroniczną nie są ostateczne i nie zastępują indywidualnej konsultacji z chirurgiem plastycznym. Każdy pacjent przed zabiegiem odbywa konsultację kwalifikującą do zabiegu.

Jeśli nie akceptujesz warunków zapisanych powyżej prosimy nie przesyłać drogą elektroniczną  informacji o charakterze poufnym lub intymnym.

Klikając przycisk “WYŚLIJ FORMULARZ” wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze siebie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Krzysztof Kordal Meritum Centrum Medyczne ul. Kopernika 28, 72-400 Kamień Pomorski w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 ze zm.) oraz na podstawie art.  6  ust  1 lit.  a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)

Podziel się