Operacja biustu – powiększanie piersi Szczecin


Wybierz zabieg

Powiększanie piersi

Jeśli interesuje Cię powiększanie naturalnie małych piersi, chcesz poprawić ich symetrię lub poprawić wizerunek, ta operacja biustu jest opcją dla Ciebie. Umożliwia ona podkreślenie piękna sylwetki za pomocą powiększania oraz zwiększania objętości piersi. Zapoznaj się ze szczegółami oraz cennikiem.

Podniesienie piersi

Przeprowadzana w naszej klinice w Kamieniu Pomorskim koło Szczecina operacja biustu polegająca na podniesieniu piersi poprawia kształt oraz profil biustu, zapobiega odparzeniom oraz umożliwia zmniejszenie powiększonych otoczek sutkowych. Dzięki temu każda pacjentka może poprawić swój wygląd fizyczny. Końcowy efekt korekty widoczny jest już po kilku tygodniach.

Redukcja męskich piersi

Ginekomastia to szczególna operacja powiększania biustu. Polega na usunięciu tkanki tłuszczowej, która nie powinna już odrosnąć. Zabieg skutecznie rozwiązuje problem nieatrakcyjnego wyglądu, a rezultat jest natychmiastowy. Redukcja przyczyn kompleksów pozytywnie wpłynie na samopoczucie każdego pacjenta.

Powiększanie biustu – kiedy się zdecydować

Kobiety odwiedzające naszą klinikę w Kamieniu Pomorskim pod Szczecinem decydują się na powiększenie biustu przede wszystkim z powodów estetycznych. Przeprowadzenie operacji pozwala wymodelować piersi w określony sposób. Czasami może także pomóc we wzroście samooceny i w pojawieniu się większego zadowolenia ze swojego ciała. To tak samo istotne rezultaty jak zmiana wyglądu piersi.
Co istotne, po wykonaniu zabiegu powiększania biustu możliwa jest codzienna aktywność pacjentek – po zakończeniu rekonwalescencji można powrócić do standardowego trybu życia, włącznie z uprawianiem sportu i innymi angażującymi ciało czynnościami. Zabieg wykonuje się niezależnie od wieku – korzystają z niego zarówno młode kobiety, jak i panie w 40+, które są niezadowolone z kształtu biustu np. po ciąży czy laktacji. Po operacji plastycznej może on uzyskać inny, ustalony w ramach konsulacji z lekarzem wygląd.

Podziel się