Operacje plastyczne – dowiedz się co możemy poprawić

operacje plastyczne w Meritum Centrum Medycznym

POWIĘKSZANIE BIUSTU IMPLANTAMI

Nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich piersi ? W naszej Klinice chirurgii plastycznej wykonujemy operacje plastyczne powiększenia biustu implantami z dożywotnia gwarancją. Operacja plastyczna powiększenie biustu poprawia kształt i wygląd piersi

Powiększanie piersi informacje

PODNIESIENIE BIUSTU

Gdy Twoje piersi są obwisłe operacje plastyczne biustu są na to rozwiązaniem. Chirurg plastyczny za pomocą zabiegu podniesienie piersi ( lifting piersi ) przy pomocy odpowiednich cięć modeluje piersi i poprawia ich kształt i umieszczanie. Podniesienie biustu łączy się często  z zabiegiem zmniejszenie piersi.

podniesienie piersi informacje

ZMNIEJSZENIE BIUSTU

Jeśli uważasz że twoje piersi są za duże i chcesz dokonać ich zmniejszenia operacje plastyczne mogą pomóc. Operacja plastyczna redukcja biustu pomaga uzyskać mniejsze piersi, poprawia ich kształt i profil oraz zmniejsza ich wagę. Zmniejszenie biustu ma wpływ na poprawę komfortu fizycznego i psychicznego kobiet z obfitymi piersiami.

zmniejszenie biustu informacje

GINEKOMASTIA ZABIEG

Jeśli jesteś mężczyzną i posiadasz przerost piersi zwanego ginekomastią rozważ możliwość leczenia operacyjnego. Informujemy że wykonujemy operacje plastyczne redukcji męskich piersi (ginekomastia). Chirurg plastyczny redukuje tkankę piersi i nadaje bardziej męski kształt klatce piersiowej.

ginekomastia zabieg informacje

PLASTYKA BRZUCHA

Chcesz pozbyć się obwisłej skóry z okolic brzucha ? Dowiedz się więcej o zabiegu plastyka brzucha. Operacja plastyka brzucha polega na usunięciu nieestetycznych fałd skórnych. Schudłaś gwałtownie albo jesteś po ciąży a obwisła skóra na brzuchu pozostała – operacja plastyka brzucha może jest dla Ciebie rozwiązaniem ?

plastyka brzucha informacje

LIPOSUKCJA

Szukasz skutecznego sposobu na redukcję opornego tłuszczu z konkretnej partii ciała? Liposukcja jest zabiegiem, który usuwa tkankę tłuszczową nawet gdy inne metody zawodzą. Jeśli dieta i ruch nie dają rezultatu – liposukcja (odsysanie tłuszczu) może okazać się najnieskuteczniejszym rozwiązaniem. Poznaj informacje o zabiegu liposukcji.

liposukcja – odsysanie tłuszczu informacje

PLASTYKA POWIEK

Jeśli posiadasz nadmiar skóry na Twoich powiekach lub  worki pod oczami – dowiedz się więcej o zabiegu plastyka powiek. Operacje plastyczne plastyka powiek wykonujemy żeby pozbyć się oznak starości lub u osób młodych z genetycznym przerostem skóry powiek. Dowiedz się więcej o zabiegu plastyka powiek.

plastyka powiek informacje

KOREKCJA USZU

Pragniesz poprawić wygląd swoich uszu? Korekcja uszu jest krótkim zabiegiem, który poprawia pozycję i kształt uszu. Zabieg korekcja uszu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dowiedz się więcej o zabiegu korekcja uszu.

korekcja uszu informacje

Portal Poradnik zdrowia posiada ciekawy artykuł co można sobie poprawić.

Strona amerykańskiego stowarzyszania chirurgów plastycznych – dobre źródło informacji o zabiegach

Artykuły o operacjach plastycznych w magazynie Forbes i Newsweeku.

Masz jakieś pytania?
Wypełnij formularz kontaktowy,

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Wyślij zdjęcie 1

Wyślij zdjęcie 2

Wyślij zdjęcie 3

Klikając przycisk "WYŚLIJ FORMULARZ" wyrażasz zgodę na otrzymywanie na wskazany e-mail informacji handlowych oferowanych przez Meritum Centrum Medyczne, oraz akceptujesz: Warunki Korzystania i Politykę Prywatności

Podziel się