Nasza klinika chirurgii plastycznej

klinika chirurgii plastycznej meritum centrum medyczne

Poddanie się zabiegowi plastycznemu jest dobrowolna osobistą decyzją. Naszym celem jest aby Twoje doświadczenie podczas pobytu w naszej klinice chirurgii plastycznej było przyjemne i mile wspominane. Nasz zespół jest po to by służyć Tobie pomocą by czuć się komfortowo i szybko wracać do codzienności po przebytym zabiegu. Jesteśmy po to by pomóc Tobie zrealizować wymarzone cele.

Nowoczesna klinika chirurgii plastycznej to twoje bezpieczeństwo oraz gwarancja komfortu

Twoje bezpieczeństwo i komfort jest dla nas priorytetem. Dlatego stosujemy sprawdzone procedury medyczne i otaczamy pacjentów troskliwą opieką. Staramy się aby pobyt w naszej klinice chirurgii plastycznej był tak przyjemny i wyjątkowy jak to możliwe.

Budynek Kliniki chirurgii plastycznej stworzyliśmy od podstaw w 2011 roku aby spełniał rygorystyczne wymagania medyczne, był komfortowy, przyjazny dla pacjenta.  Znajdują się w nim rejestracja gabinety konsultacji lekarskich, gabinety zabiegowe oraz oddział szpitalny z profesjonalnym blokiem operacyjnym i komfortowymi salami pobytu pacjenta.

Centrum Medyczne Meritum jest zarejestrowane w rejestrze podmiotów leczniczych jako szpital i przychodnia specjalistyczna. Dzięki temu możesz być pewien, że standard i wymogi higieniczne są odpowiednie dla skomplikowanych zabiegów chirurgicznych (chirurgii plastycznej).

Chcemy abyś czuł się komfortowo, zrelaksowany, oraz żeby pobyt u nas był dla ciebie wyjątkowo przyjemnym doświadczaniem.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Meritum Centrum Medyczne – klinika chirurgii plastycznej której możesz zaufać!

Wyjątkowa usługa w klinice chirurgii plastycznej – zabieg z odpoczynkiem w SPA

Każdego pacjenta traktujemy wyjątkowo i indywidualne. Dlatego stworzyliśmy wyjątkową usługę która polega na połączeniu zabiegu w naszej klinice chirurgii plastycznej oraz wczasów w pobliskim ośrodku SPA nad morzem. Więcej informacji o zaletach przeczytasz w zakładce Turystyka Medyczna w górnym menu.

Meritum Centrum Medyczne wykonuje również operacje chirurgii ogólnej, ortopedyczne, ginekologii i urologii. Więcej informacji o przeprowadzanych zabiegach oraz wykonywanych baniach uzyskasz na nasze stronie dotyczącej usług medycznych www.meritum-cm.pl oraz dzwoniąc (0048) 91 38 23 560

Podziel się