O nas

Meritum Centrum Medyczne znajduje się w malowniczej miejscowości Kamień Pomorski. Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym, który znany jest również z corocznych festiwali muzyki organowej i kameralnej oraz z regat żeglarskich na zalewie Kamieńskim.

Dogodna lokalizacja w pobliżu granicy niemieckiej, portu w Świnoujściu oraz lotniska w Goleniowie (Szczecin) i w Berlinie sprawia, że łatwo do nas dojechać nie tylko z krajów skandynawskich ale również z centrum Polski jak i innych miejsc w europie i świecie.

Wyjątkowa obsługa

Osoby odwiedzające naszą Klinikę witani są przez przyjazny personel, który opiekuje się i asystuje w trakcie pobytu zabiegając  o to by proces leczenia był skuteczny, wygodny i przyjemny.

Nasz personel poinformuje Ciebie o dostępnych usługach, umówi cię do odpowiedniego specjalisty oraz pomoże w znalezieniu zakwaterowania jeśli przyjedziesz z daleka.

Nasi lekarze są specjalistami w swoich dziedzinach. Zdobyte doświadczenie , wiedza oraz przyjazne i kontaktowe podejście do pacjenta sprawiają, że pacjenci zadowoleni są z rezultatów operacji oraz mile wspominają pobyt w naszej Klinice.

Indywidualne podejście do pacjenta

Opieka nad pacjentem oraz jakość wykonanej usługi są dla nas sprawą najważniejszą. Zobowiązujemy siebie do zapewnienia najlepszego standardu usługi, zapewnienia miłej i troskliwej opieki.

Nasze motto to Piękno bez bólu. Doświadczony zespół anestezjologiczny czuwa nad tym by pacjent w trakcie i po zabiegu nie odczuwał bólu oraz komfortowo czuł się po operacji.Zalecenia lekarskie oraz kontakt z anestezjologiem po zabiegu umożliwia dobranie najbardziej odpowiednich środków łagodzących ewentualny ból.

Jeśli jesteś zainteresowana zabiegiem ale mieszkasz daleko  i chciałabyś otrzymać więcej informacji o zbiegu plastycznym – prześlij  informację do nas. Kontakt wirtualny nie zastąpi konsultacji, która musi odbyć się przed zabiegiem ale ułatwi Tobie podjęcie decyzji.

Nowoczesna klinika

Budynek Meritum Centrum Medycznego powstał w 2011 roku i jest nowoczesnym obiektem medycznym zaprojektowanym i wybudowanym od podstaw.

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów. Zadzwoń lub napisz jeśli możemy pomóc Tobie spełnić marzenia poprawy wygładu.

Podziel się