Warunki korzystania z komunikacji drogą elektroniczną

Zaznaczając pole wyboru przy napisie Akceptuję warunki korzystania w formularzu kontaktowym, lub przesyłając informacje drogą elektroniczną akceptujesz warunki zapisane poniżej.

Informacje przesyłane drogą elektroniczną są poufne i nie są udostępnianie osobą trzecim. Dostęp do informacji przesyłanych drogą elektroniczną ma upoważnieni pracownicy kliniki.

Komunikacja za pośrednictwem naszej strony internetowej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej nie jest szyfrowana i może nie być bezpieczna. Korzystanie z Internetu lub poczty elektronicznej jest wyłącznie dla wygody, a stosując je, bierze na siebie ryzyko nieautoryzowanego użycia.

Przesyłając do nas zdjęcia za pomocą formularza kontaktowego lub za pomocą e-mail zalecamy przysyłanie zdjęć wykonanych bez widocznej twarzy (chyba że dotyczy zabiegu dotyczącego twarzy).

Przesyłanie zdjęć ma jedynie ułatwić kontakt pacjenta z kliniką, a by móc przekazać
informację o możliwość wykonania zabiegu oraz potwierdzeniu ceny zabiegu.

Informacje przekazane drogą elektroniczną nie są ostateczne i nie zastępują indywidualnej konsultacji z chirurgiem plastycznym. Każdy pacjent przed zabiegiem odbywa konsultację kwalifikującą do zabiegu.

Jeśli nie akceptujesz warunków zapisanych powyżej prosimy nie przesyłać drogą elektroniczną  informacji o charakterze poufnym lub intymnym.

Podziel się